Годишен Извештај За 2020 год.

Во прилог е Годишниот извештај за 2020 година на Државното Правобранителство на Република Северна Македонијa

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?
Reload Reload document
| Open Open in new tab

 

Извадок од Нацрт записникот од Сто и дванаесеттата седница на Владата на РСМ

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?
Reload Reload document
| Open Open in new tab