Јавен Повик

Инструкција по јавен повик за избор на правно лице кое врши дејност или поседува дозвола за собирање и/или транспортирање, преработка, рециклирање и уништување на отпад.

Loader Loading…
EAD Logo Taking too long?
Reload Reload document
| Open Open in new tab

Download